2 Ekim 2012 Salı

La Roche-Posay Mucizevi Ürünü Hydreane BB Krem’i Tanıttı


La Roche-Posay Mucizevi Ürünü Hydreane BB Krem’i Tanıttı.

Tüm dünyada 25 bini aşkın dermatolog tarafından tavsiye edilen, Türkiye’de dermatologlar tarafından en çok reçetelenen marka unvanını taşıyan La Roche-Posay, cilt bakımını makyaj ile buluşturan mucizevi ürünü Hydreane BB Krem’i ünlülerle buluşturdu. 


Son zamanlarda kadınların gözdesi olan Hydreane BB, La Roche-Posay ve Cosmopolitan işbirliğiyle Frankie’de gerçekleştirilen davette tanıtıldı. Nişantaşı’nın göbeğindeki Sofa Otel’in çatı katında, muhteşem İstanbul manzarası eşliğinde keyifli bir organizasyon gerçekleşti. Etkinliğe sanat, cemiyet ve medya dünyasından ünlü isimler katıldı.Dermatolog Gözüyle Hydreane BB

Dermatolog Doç. Dr. Ahu Birol’un katılımı ve anlatımıyla renk kazanan davette, marka severler Hydreane BB hakkında bilgi sahibi oldu. Ürünün birçok faydalı içeriği bünyesinde toplamasından ve çok yönlü kullanımından etkilendiğini belirten Birol, ürünü kendisinin de kullandığını söyledi.  
12 saat nemlendirme, SPF 20 koruma ve cilt tonunu eşitleme özelliği olan Hydreane BB Krem mükemmel görünümlü bir cilt sağlamak için tasarlandı. İçeriğindeki La Roche-Posay Termal Suyu cildi rahatlatıyor; tüm cilt tiplerine uyumlu, saflaştırılmış mikro-pigmentler cilde parlaklık ve canlılık verip solgun görünümü yok ediyor; shea yağı ve yağ ekstreleri cildi besliyor ve nemlendiriyor. Kremin SPF 20 özelliği de cilde UV ışınlarına ve serbest radikallere karşı koruma sağlıyor


Hydreane BB Krem nemlendirme, koruma ve cilt tonunu eşitleme özellikleri ve geniş kullanım yelpazesiyle kadınların hayatını kolaylaştıran bir ürün ve makyaj çantalarının vazgeçilmezi olmaya aday. Açık ve orta tonu bulunan ürün, mükemmel bir makyaj bazı oluşturuyor. Doç. Dr. Ahu Birol, özellikle yoğun tempoda çalışan kadınların önce nemlendirici, ardından fondöten sürerek vakit kaybetmemek için Hydreane BB Krem kullanabileceklerini söylüyor.Nefise Karatay, özellikle beyaz bir cilde sahip olması nedeniyle kullandığı ürünlerin güneş koruma özelliklerine dikkat ediyormuş. Hydreane BB Krem’in SPF 20 özelliği, bu nedenle Karatay’ı memnun etti. Yaz aylarında Anthelios serisini çantasından eksik etmeyen Nefise Karatay, La Roche-Posay ürünlerini kullandığını açıkladı. Ünlü isimler, Doç. Dr. Ahu Birol ile günlük cilt bakım rutinleri ve güzellik sırları hakkında konuşurken, Hydreane BB ile ilgili beğenilerini de paylaştılar.

La Roche-Posay ürünleri yalnızca yetkili eczanelerde satılmaktadır. Hydreane BB Krem’in tavsiye edilen tüketici satış fiyatı 36,9 TL’dir.
Detaylı bilgi için: www.laroche-posay.com.tr
           

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı bekliyorum. :)